ERP Twig AI - privacy (ochrana súkromia)

Mobilná aplikácia slúži na automatizáciu práce v sklade a výrobe. Využíva umelú inteligenciu na riadenie ľudí, rozdeľovanie práce, usporiadanie skladu a dodržanie stanoveného harmonogramu. Pracuje s rôznými periférnymi zariadeniami ako sú tlačiarne, vozíky, skenery, váhy a pod. Výsledkom používania je zvýšenie efektivity práce v sklade, výrobe a logistike závodu. Aplikácia je prepojená s cloud ERP sofvérom. Je plne samostatná a prepojiteľná s inými softvérmi. Určená pre stredné a veľké podniky.

Pravidlá ochrany súkromia a bezpečný prenos

Aplikácia nepracuje s údajmi citlivými na obsah. Jej určenie je čisto v pracovnej oblasti pre plnenie úkonov práce v sklade a logistike. Neuchováva si citlivé osobné ani platobné údaje. Aplikácia používa "kameru / fotoaparát" na rozoznanie čiarového alebo 2D kódu na tovare.

Programu na ochranu osobných údajov Privacy Shield

Aplikácia nepoužíva ani nespracováva osobné údaje sprístupnené spoločnosťou Google, ktoré umožňujú priame či nepriame zistenie totožnosti osoby a ktoré pochádzajú z krajín Európskej únie alebo Švajčiarska („osobné údaje z EÚ“).